Huwelijksgeur Adri en Manuela

Geur Adri en Manuela


Lieve mensen,

Speciaal voor Adri en Manuela heb ik – Michaël van Creative-Incense – deze geur mogen samenstellen op basis van wat zij jullie toewensen – en vanuit wat zij voelen bij hun verbinding naar elkaar. Hieronder vind je het recept en de beschrijving van hoe je deze geur thuis brandt. Geniet ervan!

Let op: in het zakje zit naast geurkorrels (natuurlijke grondstoffen: harsen / kruiden / houtsoorten), ook een kleine edelsteen. Deze is niet om te branden, maar kun je bij je dragen. Deze zit erbij ter herinnering aan de liefde die elk van ons ook voor jezelf mag hebben. Want liefde voor de ander begint allereerst bij houden van jezelf. Waar zijn en waarheidsgetrouw zijn naar jezelf.


Recept

Het geurmengsel is een samenstelling van de volgende geuren:

Eenheid & Harmonie: Respect naar al wat is. Heelheid. Maakt de energie “rond” in gezamenlijke situaties. Geeft rust en kalmte in het lichaam.
Greek Rose: Eigenwaarde, houden van jezelf. Pas als je echt van jezelf houdt, kun je je werkelijk verbinden met de ander en samen meer zijn dan de som der delen.
Ascensio Gold: Contact met de universele essentie van het bestaan. Het werkelijk willen verbinden met al wat is.
Opschoning: Helpt je los te maken waar je niet langer mee bezig hoeven te zijn. Om zo met nieuwe energie verder te gaan met de dingen die je wél voeden.
Black Styrax: Weer in vertrouwen stappen, je gedragen voelen. Geborgenheid, zachtheid, je totaal durven overgeven.


Hoe brand je?

Je brandt (verdampt) de geur boven een waxinelichtje. Je hebt hiervoor een oliebrandertje nodig. Leg een klein, enkel stukje aluminiumfolie op het schaaltje (beschermt tegen aankoeken) en leg daar een paar korrels op. Steek het waxinelichtje aan. Als de korrels precies warm genoeg worden, dan geurt het, kun je de harskorreltjes iets indrukken, maar het kookt niet. Als er weinig gebeurt na een paar minuten, dan is je schaaltje wat te dik. Om het dan warm genoeg te laten worden doe je dan een leeg waxinelichtje-hulsje omgekeerd in de brander en daar een nieuwe bovenop, zodat het vlammetje dichter bij het schaaltje komt. Er zijn ook speciale zeefjes-branders verkrijgbaar, maar een aromabrander werkt net zo goed.
Zorg wel dat je tussendoor je schaaltje (ook aan de onderkant) schoonmaakt.

Met één potje kun je weken, soms wel maanden doen omdat je telkens maar een paar korrels nodig hebt.